Керівників закладів, які не готові до опалювального сезону потрібно штрафувати, – Павло Карась

24 вересня 2018, 09:08

Очільник “Теплокомуненерго” та депутат міськради Павло Карась на вранішній нараді прозвітував про підготовку закладів Черкас до опалювального сезону, пише "Інфоміст"

– Ті, хто на сьогодні не склав акти готовності – тепла не отримають, – наголосив керівник КП.

Станом на 21 вересня не склали акти готовності до опалювального сезону низка шкільних дошкільних навчальних закладів, зокрема ДНЗ №29, ЗОШ №5. Не створили відповідної комісії у Черкаському автодорожному ліцеї.

– Я перед мером хочу поставити питання про звільнення керівника цього закладу. Не склали перелік заходів із підготовки всі навчальні корпуси ЧНУ ім. Б. Хмельницького, міська аварійна рятувальна служба, музичне училише, онкодиспансер, Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, Міграційна служба, Управління статистики в області, ветеринарна лікарня, Управління держпраці.

Карась пропонує наскласти штрафні санкції до 5 тис на керівників, які не виконали відповідні заходи до опалювального сезону.

– Можливість була у всіх, навіть кошти виділялись із бюджету. А якщо вже навіть не скласти комісії і не скласти перелік заходів, – це значить, що керівники не на своєму місці. Треба приймати кадрові рішення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору