Катеринопільськими поліцейськими керуватиме начальник кримінальної поліції зі Звенигородки

20 січня 2017, 10:13

19012017183408956592

Тимчасово виконуючим обов’язки начальника Катеринопільської районної поліції призначено уродженця Смілянщини Олега Міщенка, який до цього пройшов у Катеринополі шлях від простого оперативника до заступника начальника. Потім перевівся на аналогічну посаду у Звенигородку, пише Містечко над Тікичем.

26-річний Олег Євгенович керуватиме поліцейськими Катеринопільщини, поки не одужає його наставник – Валентин Гірник, котрий наразі хворіє і перебуває на лікарняному. Кажуть, лежить під крапельницею.

Жодного слідчого і жодного оперативника не застав у катеринопільських поліцейських кабінетах Олег Міщенко. З тридцяти трьох правоохоронців, які працювали ще кілька років тому, залишилося не більше десятка.

Ситуацію з поліцейською «текучкою» негласно списували на занадто опальний характер головного поліцейського району Валентина Гірника. Натомість у поліцейському управлінні це мотивується переломним періодом у становленні української правоохоронної системи.

Нещодавно призначений начальник Черкаської обласної поліції Валерій Лютий своїм першочерговим обов’язком вважає наповнення не укомплектованих райвідділів кваліфікованими кадрами. Цими днями до особового складу поліції Катеринополя Головне Управління відкомандирувало трьох оперуповноважених і трьох слідчих.

Поділитись

Коментарі

Вгору