Катеринопільські школярі майструють власний кінотеатр (фото)

18 травня 2017, 08:56

Наприкінці грудня учителі та школярі Катеринопільської ЗОШ №1 проводили ярмарок "Смачнофест", поставивши за мету назбирати кошти для відкриття власного літнього кінотеатру, інформує "Вісті Черкащини".

Нещодавно за підтримки спонсорів здійснилась дитяча мрія – придбали проектор. Тепер дружним шкільним колективом майструють лавочки. Попередньо планують виготовити 25 штук, щоб вистачило на всіх місцевих кіноманів.

− Працюємо разом з дітьми, учнями нашої школи, і результат нашої роботи можна побачити на світлинах. Ці лавочки, виготовлені своїми руками, по проекту запропонованому і розробленому на уроках технології (трудового навчання) учнями 10 та 11 класів, за сприяння батьків-спонсорів учениці 11-го классу. У виготовленні були задіяні майже всі, хто причетний до школи, − розповідає педагог закладу Олександр Бойченко.

Учні першої школи задумали створити щось на зразок культурно-освітнього центру, де б могли відпочити, цікаво провести час та підвищити рівень знань катеринопільчани усіх вікових груп – від найменшого до найстаршого.

− Ми це робимо для того, щоб люди могли прийти і приємно провести час усією сім’єю. Хтось прийде розважитись, хтось підтягнути комп’ютерну грамотність або англійську. Для всіх у майбутньому заняття знайдеться, - розповів старшокласник Влад Мороз.

Вгору