Карась пропонує починати опалювальний сезон у Черкасах відразу після похолодання

15 жовтня 2020, 20:53

фото тематичне

Директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась під час пресконференції повідомив, що звернувся до Черкаської міськради і міськвиконкому з пропозицією розглянути питання щодо початку опалювального сезону. Про це інформує "Прочерк".

Зазначимо, за повідомленням гідрометцентру, з 18 числа очікується похолодання до +8 градусів за Цельсієм.

Водночас Павло Карась зазначив, що запровадження опалювального сезону з 18 числа не стосуватиметься бюджетних установ, адже вони працюють на підставі договорів, і початок подачі теплоносія залежить від надходження від них листів.

– Тому про дитячі садочки і заклади охорони здоров'я зараз мова не йде, – додав Павло Карась. – У деяких закладах охорони здоров'я вже подається теплоносій.

Очільник комунального підприємства також додав, що розмовляв про початок опалювального сезону із представниками ОСББ і зробив для себе висновок, що вгодити всім неможливо: хтось готовий деякий час померзнути, а інші хочуть платити за комфортну температуру в оселях.

– Тому рішення по теплу – за міськрадою. Вона має ухвалити рішення, – сказав пан Карась.

Поділитись

Коментарі

Валентин сказав:

пан Карась. хоче прискорити руйнування озонового шару отримавши при цьому оплату за спалювання газу

Володимир сказав:

“хоче прискорити руйнування озонового шару отримавши при цьому оплату за спалювання газу”
У ЧТКЕ свого тепла немає, горячу воду беруть в ТЕЦ, яка вже давно палить брудне вугілля з копанок лугандона (але офіційно начебто з РФ)

Ольга сказав:

…і при цьому формула тарифу на опалення орієнтована на використання газу, а ТЕЦ використовує вугілля. Ще при Гройсмані я задавала це питання, але відповіді не отримала.

Вгору