Капітан рейдового буксира “Яни Капу” з Черкащини у суді заявив, що не розуміє російської

29 листопада 2018, 10:43

Капітан рейдового буксира “Яни Капу” з Черкащини у суді заявив, що не розуміє російської

Капітан рейдового буксира “Яни Капу” Олег Мельничук, родом зі Сміли, на «суді» наполягав надати перекладача. Про це на своїй сторінці у "Facebook" повідомив народний депутат України Андрій Іллєнко.

- Капітан рейдового буксира “Яни Капу” Олег Мельничук на так званому «суді» заявив, що не розуміє російської мови та вимагає перекладача. Український офіцер. Реальний козак, - зазначає у дописі нардеп.

Адвокат Едем Смедляєв додав, що спілкувався з Мельничуком недовго і встиг лише узгодити позицію захисту. Також старшина зміг коротко поспілкуватися з батьком телефоном.

За словами Смедляєва, моряки Військово-морських сил України, яких захопили співробітники Федеральної служби безпеки Росії, змушені були залишити свої особисті речі на кораблях, а ходити в СІЗО у військовій формі їм не дозволяють.

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" та двом катерам "Бердянськ" та "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером та навіть вдались до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них та захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків.

Постійний представник президента України у Криму Борис Бабін у ефірі телеканалу "112 Україна" заявив, що декількох поранених українських моряків, яких росіяни захопили у полон в Азовському морі, доправили у Москву.

Коментарі

влад сказав:

когда посадят на лет 10 строгача и сделают эно заднеприводным тогда будет понимать язык

DN xb сказав:

А ти вже такий.

Олекс сказав:

Цей хлопець гідний поваги,але тобі підплінтусний цього не зрозуміти.Тож закрий свого рота.

Павло сказав:

Олекс правильно сказав ! Підплінтусний москаль

Володимир сказав:

Ти ж говориш своїм вєліким і могучім, то чому хтось не має права спілкуватись і розумітись на своїй рідній мові?

Павло сказав:

Влад ти дурак ! Тобі би так !

Землячка сказав:

Ви Влад не патріот нашої держави, а таким , як Олег потрібно гордитися не тільки його батькам та рідним, а й кожному із нас.А Ваші побажаня Ви залиште собі, а краще своїм дітям, які будуть або є.Слава Україні!

Читач сказав:

Таких як ти /задньоприводних / треба відловлювати і до хлопців на передову відправляти . Будеш їх розважати своїм фальцетом.

НАТЕЛА сказав:

Це, з власного досвіду, напевне … Сумний досвід вивчення російської мови у хлопака..

Іван сказав:

Дол..б тебя бы на его место.сразу в штаны нас..л бы.

Віталий сказав:

Пропоную встановлювати стіни ганьби,длязрадників які зрадили присягу України і воюють проти наших солдатів на стороні ворога!!!!

Вгору