Черкаського військовослужбовця, який покинув місце служби, арештовано до п’яти місяців гауптвахти

29 листопада 2018, 10:08

Черкаського військовослужбовця, який покинув місце служби, арештовано до п'яти місчців гауптвахти

У середу, 28 листопада, Соснівський районний суд м. Черкаси визнав винним військовослужбовця за контрактом Збройних сил України у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України «Самовільне залишення військової частини або місця служби».

Було встановлено, що обвинувачений, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій та з метою тимчасового ухилення від несення обов’язків військової служби в умовах особливого періоду самовільно залишив військову частину та перебував за її межами 13 діб. Цим військовий порушив закони України та військові статути Збройних Сил України.

Суд погодився із беззаперечними доказами публічного обвинувача - військової прокуратури Черкаського гарнізону Центрального регіону України. Під час судового засідання обвинувачений визнав свою вину повністю. Врахувавши каяття військовослужбовця-втікача, суд призначив останньому покарання у виді 5 місяців арешту на гауптвахті.

Зазначимо, що з урахуванням уведення воєнного стану в 10 областях України з 28 листопада, за самовільне залишення військової частини або місця служби, а також нез’явлення вчасно на службу без поважних причин, вчинені в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці, -  караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

За інформацією військової прокуратури Черкаського гарнізону

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору