Канівські АТОвці перекрили дорогу, щоб привернути увагу до своїх проблем

08 грудня 2016, 17:03

i073865

Учасники бойових дій у День Збройних Сил України перекрили дорогу по вулиці Енергетиків, щоб привернути увагу влади до своїх проблем, інформує «Kanos».

Близько 50 місцевих учасників бойових дій вийшли на мирну акцію протесту та перекрили дорогу по вулиці Енергетиків. Метою відповідної акції стало привернення уваги влади до проблем із отриманням земельних ділянок учасниками АТО.

На вимогу протестувальників на місце виїхали міський голова Ігор Ренькас та голова Канівської РДА Дмитро Шелест. Очільник міста пояснив, що наразі, поки не завершиться процес уточнення та затвердження меж Канева, виділити земельні ділянки неможливо. Однак цей процес має завершитися найближчим часом, адже на 10 грудня призначенні громадські слухання стосовно корегування генерального плану міста, після чого це питання винесуть на розгляд сесії.

Голова Канівської РДА Дмитро Шелест пояснив, що оформленням документів для отримання земельних ділянок займається Головне управління Держгеокадарсту і запропонував зустрітися учасникам акції із начальником профільного управління у залі засідань.

Коментарі

Вгору