Канівчани збирають гроші для побитого на Майдані 75-річного жителя Лисянки

03 березня 2014, 16:51

Канівський районний осередок партії «УДАР» ініціював збір коштів постраждалому на Майдані жителю с. Лисянка Володимиру Воскобойнику. Володимир був жорстоко побитий «беркутівцями» й зараз перебуває в торакальному відділенні Черкаської обласної лікарні.

Дізнавшись, що постраждалому земляку бракує коштів на медикаменти, канівський «УДАР» організував збір коштів серед канівчан. Гроші збирали під час проведення сесії міської ради, а також завдяки пожертвам підприємців колгоспного ринку та деяких інших структур зібрали 4833 гривні 80 копійок, які минулого четверга член ПП «УДАР Віталія Кличка» Катерина Білик передала 75-річному майданівцю.

– Володимир Степанович був дуже вражений, – розповідає "УДАРівка". – Він ніколи не сподівався, що допомога йому прийде з Канева, який за 200 кілометрів від його домівки. Тож подякував усім канівчанам за турботу про поранених майданівців, побажав здоров’я, миру і спокою. Ще говорив, що, як тільки підлікується, поїде знову на Майдан. У Володимира Степановича забиття внутрішніх органів. Я ж була шокована, коли на власні очі побачила його побите тіло.

Канівська міська організації ПП «УДАР Віталія Кличка» щиро дякує усім канівчанам за підтримку майданівця. Ваш посильний внесок допоможе стати на ноги прекрасній людині, яка собою захистила майбутнє України.

За інформацією прес-служби Канівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка»

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору