Канівчанам пояснили, чому вони змушені пити жовту воду

06 вересня 2023, 12:15

Керівник канівського водоканалу Олексій Березовий під час засідання виконавчого комітету пояснив, чому у містян періодично з кранів тече вода із жовтим або помаранчевим забарвленням. За його словами, такий колір дає іржа в водопровідній мережі, якій вже десятки років.

Олексій Березовий каже, що вода зі свердловин підіймається чиста і не має ніяких зайвих забарвлень та безпечна для вживання, що підтверджується Держпродспоживслужбою.

"Вода у нас, без сумніву, найкраща. Однак, є одне велике «але» – нашій водопровідній мережі більше 50-ти років", – наголошує Олексій Березовий.

Загальна протяжність водопровідних мереж, які обслуговує водоканал близько 100 кілометрів, каналізаційних - 68 км. До початку повномасштабного вторгнення підприємство кожного року замінювало по 3 км вуличної мережі.

Саме зношеність водопровідних мереж і зумовлює псування води.

"Враховуючи стан центральних та внутрішньо-будинкових водопровідних мереж виникають проблеми з відкладенням іржі на горизонтальних ділянках водогонів. Внаслідок цього мешканці Канева зустрічаються з тимчасовими незручностями, такими, як іржава вода з крану", – каже Олексій Березовий.

Посадовець запевняє, що до початку повномасштабного вторгнення фахівці виготовили проектно-кошторисну документацію на проект із заміни аварійної ділянки мережі центрального водопостачання. Вартість запланованих робіт близько 3 млн грн. Та через відсутність можливості проводити капітальні видатки реалізацію проекту поки відтерміновано.

За інформацією Канівської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Тому :

що бездарі і пройдисвіти в місті при владі.

Вгору