Кандидатка на посаду директора черкаської МСЕК пише заяву про корупцію на конкурсі

26 серпня 2020, 11:59

Учасниця конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу Оксана Коваленко заявила, що вбачає на конкурсі порушення її прав та ознаки корупційної схеми.

Конфлікт під час конкурсу виник через те, що пані Оксана подала невідповідну декларацію до посади, на яку претендує. У комісії МСЕК зазначають, що відмовили кандидату за вимогами регламенту.

- Претенденту на посаду директора комунального закладу можуть відмовити, якщо подані документи не відповідають тим, які повинні бути подані. Тому ми дотрималися вимог регламенту, - пояснюють члени комісії.

Натомість Оксана Коваленко обурюється, що її права під час засідання комісії порушили.

- Несуттєві порушення в документах можна виправити, оскільки за законом я не порушила нічого, хоч члени комісії і вважають інакше. Тому я писатиму заяву в правоохоронні органи і вимагатиму скасувати сьогоднішню комісію, - зазначає Оксана Коваленко.

Нині з 4 претендентів на посаду директора "Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР" залишилося двоє. Ще одного претендента, Олега Найдана, комісія не включила до конкурсу через відсутність необхідних документів.

Читайте також:У Черкасах обирають нового директора медико-соціальної експертизи

Поділитись

Коментарі

Галина :

А я думала що тільки при наданні грпи інвалідності корупція. Реальному інваліду не так просто групу отримати. А воно аж ось куди зайшло! Всіх треба гнать . І контроль!!!

Вгору