Кам’янська міська ОТГ реалізовуватиме «туристичний» проект коштом ЄС

13 лютого 2018, 07:17

Тясминський каньйон перетворять на туристичну перлину Черкащини. Тут цьогоріч реалізовуватимуть проект регіонального розвитку «Розбудова та облаштування туристичного об’єкту «Тясминський каньйон» в м. Кам’янка. Втілюватимуть його за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, інформують у Департаменті регіонального розвитоку облдержадміністрації.

Цей проект увійшов до 25 кращих проектів-переможців конкурсного відбору та став другим за програмою регіонального розвитку «Розвиток туризму». На його реалізацію спрямують понад 7,3 млн грн коштів ЄС. Загалом же з усієї України брали участь у конкурсі 506 проектів. Від Черкаської області – 19.

Відзначимо, відбирали проекти за п’ятьма програмами регіонального розвитку: «Інноваційна економіки та інвестиції», «Сільський розвиток», «Розвиток людського потенціалу», «Розвиток туризму» та «Загальноукраїнська солідарність». Загалом Комісія з відбору проектів регіонального розвитку розподілила понад 236 млн грн.

Ініціював написання «туристичного» проекту Департамент регіонального розвитку. Працювали фахівці Департаменту над ним спільно з Черкаською агенцією регіонального розвитку, Черкаським підрозділом «Центру розвитку місцевого самоврядування» та Кам’янською міською об’єднаною територіальною громадою.

Коментарі

Вгору