Кам’янчанин відкрив кафе, скориставшись грантовою програмою

17 квітня 2023, 13:00

Борис разом з дружиною Анастасією починав будівництво власного кафе у Кам’янці, маючи за плечима досвід директора ресторану в Черкасах. Подружжя давно мріяло про відкриття закладу швидкого харчування у рідному місті. Допомогла їм у цьому державна грантова програма «Власна справа».

«Будівництво розпочали ще до того, як дізнались про грантову програму. Мама дружини почула про неї у новинах та порадила скористатися можливістю. Ми з Анастасією підхопили ідею, вивчили умови та підготували все необхідне. Буду відвертим - не відразу все вдавалося. Були і відхилення заяв від порталу «Дія» та низка інших перепон. За грантову допомогу ми придбали обладнання, меблі та програмне забезпечення, що склало половину витрачених коштів на відкриття закладу. Виконуючи умови договору про надання гранту, ми створили нові робочі місця, в укомплектуванні яких мені допомогли фахівці служби зайнятості» - розповів Борис.

Нині кафе «БУDNI» - одне з улюблених місць кам’янчан, особливо молоді. Тут можна не лише випити каву чи насолодитись затишним інтер’єром, а й скуштувати фірмову страву закладу – «чорний бургер».

З інформацією щодо мікрогрантів можна ознайомитися на вебсторінці Державного центру зайнятості в рубриці «Мікрогранти». Щоб взяти участь у програмах урядового проєкту «єРобота», надсилайте заявку та бізнес-план через портал Дія. Отримати консультацію щодо мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна за тел.: 0931617861 або в Telegram.

За інформацією пресслужби Черкаського обласного центру зайнятості

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору