Їздили на швидкість та стріляли по мішені, – у Черкасах незвично відсвяткували жіночий день (фото)

10 березня 2018, 21:34

Дев’ятнадцять черкащанок наважилися провести 8 березня за кермом. Чарівні водійки стали учасницями міських автомобільних змагань «Жіночих стартів», організатором яких був автомобільний клуб «Черкаси». Востаннє подібні змагання в нашому місті відбувалися у 2016 році.

Тож замість того, щоб збиратися до ресторану дівчата вже в обідню пору старанно вивчали фігуру, яку кожній з них потрібно було проїхати на «Жіночих стартах».

Спершу проїзд між фішками, далі – заїзд в імпровізований гараж та паралельне паркування, а родзинкою змагання став біатлон. Кожна дівчина мала потрапити у ціль, розміщену на Запорожці. І все це потрібно було зробити якомога швидше, не збивши жодної фішки. Проїздити фігуру можна було двічі. Переможців визначали за результатами кращого заїзду.

Одною з перших та змагальну дистанцію виїздить черкащанка Тетяна Пономар.

- Дамо жару чоловіка і покажемо, як треба їздити, - посміхаючись, каже перед стартом дівчина. – Але я побоююся, що в мене велика машина і я не побачу якогось конуса.

А от черкащанка Альона Пальчик на змагання приїхала на новенькій «Ауді». Машину дівчині на 8 березня подарував чоловік.

- Думаю, кожна дівчина була б рада такому несподіваному подарунку, - говорить Альона, вперше сідаючи за кермо нового авто. - На змаганнях саме і випробую її, а взагалі я люблю керувати автомобілем. А подібні заходи допомагають дівчатам покращити свою водійську майстерність.

Організатор, керівник автоклубу Андрій Яроменко розповідає, що насправді складних елементів у фігурі немає. Як з паркуванням, так і з імпровізованим заїздом в гараж кожен водій зіштовхується на дорогах загального користування. Тому саме такі варіації і обрали для змагання.

- Ми не ставили завданням отримання спортивного результату. Для нас важливо – створення для дівчат хорошого настрою та заряду емоцій. Тому щоразу додаємо якийсь цікавий елемент, цього року – це біатлон. Таке свято жінкам плануємо влаштовувати щороку, - розповідає Андрій Яроменко.

Вперше на стартах Марта Зданєвич. Дівчина каже, що приїхала поганяти, поки чоловік лишився вдома з маленькою дитиною.

- Для мене це незвичне проведення 8 березня. Тим більше, що я зараз у декретній відпустці і в мене всі дні схожі між собою. Тому з великим задоволенням зареєструвалася на «Жіночі старти», - розповідає дівчина.

На «Жіночі старти» приїхала і Марина Крило. Саме вона була переможницею «стартів» у 2016 році. Цього разу змагається на машині сестри.

- Я очікувала трохи складнішу фігуру, але коли її проїхала, зрозуміла, що вона не така і проста, як задалося на перший погляд, - зізнається Марина.

Для вправного кермування, переконана Марина, необхідно водити щодня. Дівчина додає, що лише досвід допомагає у тій чи іншій ситуації на дорозі. Сама ж за кермом уже десять років.

- Та якщо певний час не їздити, то є ризик відвикнути від автомобіля, - з власного досвіду знає дівчина.

Фото: Олександр Решетник

І напевно досвід таки й допоміг Марині Крило стати переможницею «Жіночих стартів» і цього року. Вона показала найкращий час проїзду.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору