Їли креветки й перебирали картоплю: тато-одинак із Черкащини та його “наречена” продовжують будувати стосунки на проекті

20 лютого 2018, 09:12

У новому випуску програми "Наречена для тата" новостворена пара із Черкащини потішила себе візитом у ресторан. Батько-одинак із села Майданівка на Звенигородщині Юрій Шпілька неохоче погодився на пропозицію своєї "нареченої" Тетяни поїхати та відпочити у районний центр, оскільки дуже любить домашній затишок. Із собою пара взяла й малого Юрчика, пише vikka.ua.

У ресторані хлопчик неабияк здивував Юру й Таню своїм замовленням. Малий, як називає його тато, сказав, що хоче спробувати креветки. Відтак сім’я ласувала морськими делікатесами за приємними розмовами і жартами, мовляв "однокласники уроки роблять, а Юрчик креветки їсть".

Сам того не очікуючи, домосід Юрій отримав позитивні емоції від проведеного часу і висловив бажання й надалі відвідувати подібні заклади.

Наступного дня Таня відправилась до батьків Юрія, щоб спробувати себе у господарстві. Дівчина із Черкас доїла корову, діставала насіння з гарбузів та чистила буряки. Вдома на Таню чекав Юрій і гора картоплі, яку пара перебирала. Тетяна Сириця зробила висновок, що так жити постійно вона б не хотіла.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору