Із сиреною на патрульному авто: як черкаські поліцейські малечу розважали (відео)

08 січня 2018, 18:11

У Черкасах малеча могла відчути себе справжніми поліцейськими. На Різдво патрульні влаштували спільне святкування. Дітям дозволили приміряти екіпірування, користуватися сиреною та проїхатися разом з патрульними на службових автівках, повідомляє 5 канал.

Шестирічний Матвій Лютий приміряє поліцейський бронежилет, протигаз та вчиться користуватися кайданками. На питання, що найбільше подобається хлопчику у професії поліцейських, відповідає так: "Стріляти, аби захищати Україну".

Подивитись на поліцейське екіпірування прийшла разом з батьками і Марійка. Дівчинка також вбралася у бронежилет копів. Марійка вперше в житті розмовляє з правоохоронцями. Вона  впевнена: їхня робота важлива та необхідна.

"Я бачила сьогодні кайдани, затяжки, гумову палку та бронежилети. Поліцейські арештовують зловмисників, крадіїв. Якби не вони, то було б небезпечно жити", - каже Марія Обухова.

Поліцейські Черкас вперше зорганізували таку різдвяну акцію. Копи не лише дозволили дітям вбратися в екіпірування, а й катали їх у службовому авті.

"Щоб діти не боялись поліції, щоб був якийсь діалог – це найголовніше на сьогодні", - переконаний черкащанин Євгеній Бєльтіков.

На запрошення поліцейських прийшли близько сотні дітей з батьками.

"Для того, щоб була довіра населення (вона не може з’явиться за день, за два, навіть за рік), потрібно  працювати на перспективу. Ми звертаємося до маленьких представників громади з тим, щоб показати, що поліція – не караючий орган, а поліція для того, щоб забезпечити громадську безпеку",  - розповідає про мету акції командир взводу тактико-оперативного реагування ГУ НП у Черкаській області Олександр Рожило.

Як проходило свято копів та дітей – дивіться у сюжеті:

Вгору