“Є можливість поплювати на ту табличку”: із “Софіївки” не прибиратимуть згадку про регіонала-колаборанта

07 жовтня 2022, 11:45

Із парку "Софіївка" не прибиратимуть пам’ятну дошку про висаджений дуб колишнім міністром-втікачем Миколою Азаровим. Про це в коментарі для "Про все" розповів керівник парку Володимир Грабовий.

Нещодавно уманчанка Тетяна Бондаренко виклала фото меморіального каменю й поцікавилася, чи можна його прибрати. Грабовий вважає, що дошка може бути імпровізованим "місцем ганьби", але підстав демонтувати дошку поки немає.

"Я розумію, що він колаборант, але це історія, - розповідає керівник. -  На табличці просто констатується факт, що він був прем’єр-міністром і коли посадив дерево. Це ж не на його честь посаджено дуб. Якщо прибрати камінь, виникатиме завжди питання, що там було на цьому місці. Якби Азаров підпадав під статтю про дерусифікацію, то тоді треба було б прибрати. Водночас у людей є можливість поплювати на ту табличку. Це такий собі камінь ганьби. Вона вже й так вся обшкрябана. Я думав чимось заклеїти, але ж здеруть. Поряд є аналогічні камені, закладені під час висадки дерев. Патон саджав, відомі академіки, спортсмени".

Після повномасштабного вторгнення росіян із парку демонтували скульптуру двоголового орла. Обеліск перенесли в музей, аби його не пошкодили і щоб не дратувати людей.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

О.І. :

Перепрошую, а що конретно інкримінується Миколі Яновичу? Може він погано справлявся з покладеними на нього обов’язками на займаних різного часу посадах? Може фінансував війну, тероризм чи який-небудь насильницький держпереворот? Приймав у тому всьому участь? Проти нього відкрито карне провадження, він оголошений у розшук? Так вчьомдєло?

Вгору