Із сільгоспвиробниками області працюватимуть в режимі онлайн

02 червня 2015, 18:54

7ba5e11106dd7feb7611e06f19eb9d6d_L

Департамент агропромислового розвитку сьогодні перебудовує свою роботу. За ініціативи голови області Юрія Ткаченка при департаменті агропромислового розвитку був створений інформаційно-аналітичний відділ.

Завдання відділу: інформування, збір інформації, переробка, створення сайту.

Найближчим часом, коли функціонуватиме сайт, розпочне свою роботу аграрний координаційний центр. Це дасть змогу будь кому, не виїжджаючи до обласного центру в режимі «онлайн» отримати необхідну відповідь на запитання, взнати корисну інформацію щодо змін у аграрному законодавстві, різних технологій вирощування сільгоспкультур, інвестиційних і інноваційних проектів, наукових підходів та інше.

За всю інформацію, аналітику є відповідальна особа. Ми співпрацюватимемо з управліннями сільського господарства в районах. У нас чимало одноосібників, які також виробляють продукцію і яким теж важливо знати, як ефективно й прибутково працювати в нинішніх умовах. Я сам працював на землі й чітко знаю, що коли ти постійно зайнятий проблемами, ти повинен мати чітку, перевірену, зрозумілу й надійну інформацію, – пояснив директор департаменту агропромислового розвитку Черкаської ОДА Ігор Колодка. – Аграрії повинні бути орієнтованими в процесах, які відбуваються в області.

Поділитись

Коментарі

Вгору