Із листопада черкаські вчителі отримуватимуть більшу зарплату

23 листопада 2022, 13:20

Із листопада заробітна плата вчителів міста Черкаси стане більшою. Про це повідомила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Підвищення зарплати здійснено за рахунок підвищення на 10% розміру надбавки за престижність праці всім педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти, розповів у коментарі "Про все" директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Богдан Бєлов.

За його словами, станом на вересень цього року, в комунальних школах Черкас працює 1582 учителі.

Середня заробітна плата вчителя вищої категорії на ставку складає 14 747 гривень, вчителя без категорії, стажу роботи на ставку - 8 331 гривня.

- Педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти Черкас згідно Міської програми стимулювання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти та дошкільного підрозділу Черкаського навчально-виховного об'єднання "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа I-II ступенів №36" ім. Героїв-прикордонників ЧМР на 2022-2023 роки здійснюється виплата муніципальної надбавки в розмірі 20% посадового окладу, - додав Бєлов.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

Чудова новина особливо тепер,коли діти здебільшого на дистанційному навчанні,їхнім навчанням займаються батьки та репетитори,уроки деякими вчителями ігноруються та не проводяться,а діти з екрану комп’ютера бачать замість вчителя “заспану озлоблену тітоньку в домашньому халаті” з брудним волоссям та котами-собаками накруги.Це ГАНЬБА та ПРИНИЖЕННЯ самої професії ВЧИТЕЛЯ!Адміністрація школи при цьому дистанційне навчання жодним чином не контролює!А гроші на потреби школи продовжують збирати.

345 :

Не тільки діти бачать,,заспану тітоньку,,а й вчитель бачить заспаних дітей та батьків в спідньому,з пивом та матом.Які батьки, таке нікчемне виховання,таке й відношення до педагогів та їхньої важкої праці

123 :

Зараз “бідолашні” вчителі з їхнім скотським відношенням до дітей та їх батьків взагалі не заслуговують на заробітну плату. Хороша робота, сидять вдома не підключаються на урок, а лише скидають після 22 години завдання, що треба виконати на затра

Рина :

Таке “скотське відношення” до дітей і батьків. Зразу попереджаю, що я не вчителька, діти в школі не навчаються, рідних і знайомих у цій сфері не маю. Але……
споглядаю тенденцію, раніше батько хвилювався коли викликала вчителька до школи, а тепер — вчителька хвилюється. Я бачу ваших дітей на подвір’ї, в магазинах та інших місцях. Так що непотрібно про відношення. Щодо виконання завдань, дуже ваші дітки їх виконують, вибачаюсь перед тими хто дійсно це робить,. Потім приходять на роботу, заяви самі не напишуть, а ще краще мамуся за ручку приводить, бо саме неспособне.

Вгору