Із Черкащини примусово депортують громадянина Білорусі та росіянку

29 вересня 2022, 15:54

На території одного з сіл Звенигородщини виявили 40-річного громадянина Республіки Білорусь. Іноземець прибув в Україну взимку 2019 року, користуючись безвізовим режимом в’їзду. Після закінчення дозволеного строку перебування не планував виїжджати до країни громадянської належності.

За свідоме порушення міграційного законодавства України громадянина Республіки Білорусь притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та стягнуто штраф у 2250 грн. Стосовно нього прийняте рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни. Протягом місяця іноземець зобов’язався самостійно виїхати з України.

Ще одну порушницю виявили у Смілі. 48-річна громадянка російської федерації приїхала в Україну на початку лютого 2022 року. По закінченню дозволеного строку перебування, який до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну становив 90 днів, протягом 180 днів не перервала відвідини України.

На громадянку російської федерації, яка набула статусу нелегальної мігрантки, складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 203 КУпАП та стягнуто штраф у 2720 грн. Окрім цього, стосовно іноземки прийнято рішення про примусове повернення. Протягом 10 днів вона повинна самостійно покинути територію України.

Нагадаємо, що громадяни Республіки Білорусь можуть розрахувати кількість днів перебування в Україні за допомогою сервісу «Міграційний калькулятор для громадян Республіки Білорусь». А от для громадян росії з 1 липня в Україні офіційно запроваджено візовий режим.

За інформацією пресслужби Міграційної служби Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору