Із Черкас видворили азербайджанця, якого виявили на ринку

17 вересня 2022, 11:42

Примусово покинув Україну з 5-річною забороною в’їзду 41-річний громадянин Азербайджану за ігнорування міграційних правил.

Іноземець прибув в Україну понад 8 місяців тому, проте після закінчення дозволеного строку перебування, добровільно залишати територію не збирався.

Наприкінці липня, після виявлення іноземця, який набув статусу нелегального мігранта, співробітники Соснівського відділу у м. Черкаси УДМС у Черкаській області прийняли рішення про його примусове повернення до країни походження або третьої країни та встановили місячний строк для самостійного виїзду з України.

Зобов’язання виїхати чоловік не виконав та почав переховуватися від працівників Міграційної служби. Повторно його виявили на території одного з місцевих ринків.

Черкаські міграційники звернулися з позовом до суду про примусове видворення з України громадянина Азербайджану за порушення міграційного законодавства. Після задоволення позову працівники супроводили іноземця до пункту контролю «Могилів-Подільський» та передали прикордонникам. Вже з іншої країни іноземець відправиться додому.

За повідомленням Міграційної служби Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору