Іспанці також шукають Тулуба за 10 тисяч євро

04 березня 2014, 12:48

Екс-міський голова Черкас Сергій Одарич заявляє, що є забезпеченою людиною, тому винагорода у розмірі 10 тис. євро за інформацію про місце перебування колишнього голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба для нього є цілком прийнятною сумою. 

- Я абсолютно забезпечена людина. Не жебракую і не збираюся цього робити. 10 тис. євро для мене є абсолютно доступною сумою, щоб віддати їх заради притягнення до відповідальності людину, яка вчинила за кілька десятиліть найбільше зло для Черкащини (для людей, економіки, інфраструктури, для всіх)! А з приводу того, куди і як жертвувати, – це моє особисте питання. Я цим займаюся і в більшості випадків ніхто про це не знає, крім мене і того, кому допомагаю, - підкреслив Одарич.

Він також наголосив, що якщо після Майдану у 2004 році українці могли собі дозволити нікого не карати, то на сьогодні пробачити винних є злочином.

- Якщо ми за підсумками Майдану не покараємо людей, які коїли злочини, то ми отримаємо той самий результат, який отримали після Майдану-2004. Але тоді, на щастя, у нас не було втрачених людських життів, і ми могли дозволити собі таку розкіш – нікого не карати. А сьогодні 95 людей втратили життя, і я вважаю, що було б злочином – забути це все. Адже тоді будь-хто, хто буде при владі сьогодні чи завтра буде вважати, що зможе просто викрутитися, - зазначив екс-мер.

Також Одарич повідомив, що оголошення про винагороду у розмірі 10 тис. євро за місце перебування колишнього очільника області почули і в Іспанії (де начебто у Тулуба є вілла). Проте наразі сигналів про його місце перебування ще не надходило.

- Ми не лише тут оголошення зробили. В Іспанії також шукають Сергія Борисовича, - зауважив Сергій Олегович.

Поділитись

Коментарі

Вгору