Ірина Геращенко зустрілася з черкаськими студентами

29 листопада 2016, 20:39

holovna2

У рамках робочого візиту до Черкас перший заступник голови ВРУ Ірина Геращенко відвідала черкаські вищі навчальні заклади. Поміж них Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького.

Тут Ірину Геращенко зустріли перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль, ректор університету Олександр Черевко, обласний військовий комісар Євген Курбет. Керівник навчального закладу поінформував про досягнення колективу та перспективні напрями розвитку навчального закладу, зокрема й військову кафедру. За словами ректора, задля розвитку військової справи в університеті налагоджено співпрацю з обласним військовим комісаріатом та Навчальним центром Державної Прикордонної служби «Оршанець».

2

Перебуваючи в університеті, Ірина Володимирівна ознайомилася з функціонуванням кафедри військової підготовки, що була в цьому році відкрита на базі вишу. Нині тут навчається 120 студентів, серед яких 20 дівчат. Також вона поспілкувалася зі студентами та випускниками, які навчаються військовій справі; побажала гідно продовжувати ратну справу вірних синів України, котрі з честю захищають цілісність та незалежність нашої держави.

А майбутні працівники сфери мас-медіа, які навчаються в Черкаському національному, мали нагоду взяти інтерв’ю в Ірини Володимирівни, запис якого відбувся на базі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій.

Протягом лекції у Черкаському державному технологічному університеті Ірина Геращенко розповіла студентам про дипломатичні зусилля та державну політику стосовно створення міжнародної коаліції на підтримку України проти російської агресії. Ірина Володимирівна наголосила, що Україна, не зважаючи на загарбницькі наміри сусіда-агресора, зуміла вистояти в цьому протистоянні та продовжує боротьбу на різних рівнях.

У своєму виступі перший заступник голови Верховної Ради України торкнулася питання європейського майбутнього нашої держави, зокрема, що стосується надання безвізового режиму для українців та зовнішньополітичних чинників, що впливають на цей процес.

Також Ірина Геращенко розповіла про складнощі та виклики в процесі звільнення українських полонених.

На завершення свого виступу Уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях закликала студентство пам’ятати, що на східних рубежах точиться війна, де гинуть наші співвітчизники. Тож вшанування подвигу захисників Батьківщини є обов’язком кожного, а гарні досягнення у навчанні майбутніх розбудовників України стануть запорукою успіху нашої держави.

316-e1480421951125

У відкритому діалозі присутні мали нагоду поставити запитання високопосадовцю та отримати компетентні відповіді.

Водночас Віталій Коваль з Іриною Геращенко під час зустрічі обговорили ініціативу обласної влади щодо виділення наступного року області з державного бюджету 35 млн грн на виконання обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини». Реалізація її заходів дасть можливість поліпшити якість системи освіти в області, сприятиме створенню механізмів її інноваційного розвитку відповідно до сучасних світових стандартів.

За інформацією управління освіти і науки Черкаської ОДА та ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору