Інвестори розповіли, де в Черкасах може бути сміттєпереробний завод

28 квітня 2016, 21:05
IMG_1839

Фото Про все

У Черкасах презентували техніко-економічне обґрунтування інвестпроекту з будівництва у нашому місті сміттєпереробного заводу. Про його зведення інвестори сьогодні розповіли на зустрічі із черкаськими владцями та громадськістю. Попереднім місцем будівництва заводу називають територію заводу «Хімволокно». Звести об’єкт, за словами інвесторів, можна за 12 місяців. Технологія передбачає, що завод буде модульним із можливим подальшим розширенням. 

Як розповів директор ТОВ «ЕКО-БАІК» Андрій Богоявленський, на сьогоднішній день під будівництво заводу розглядається територія заводу «Хімовлокно».

Відстань до найближчого житлового будинку в такому разі становитиме не менше півтора кілометри, а до найближчої адмінстративної будівлі - 500 метрів.

- Та говорити про точні терміни можна буде після того, як будуть всі підтвердження та юридичне оформлення всіх обов’язків сторін, - кажуть представники інвестора.

Водночас вони додають, що потужності заводу на його першому етапі дозволять переробляти сміття з Черкас та з території в радіусі 50 км.

Коли робота буде запущена, інвестори збираються створити ще й програму по роботі зі стихійними звалищами. До речі, за даними Черкаської ОДА на території області понад 400 сміттєзвалищ.

Розповісти про сміттєпереробний завод інвестори збираються ще й на сесії Черкаської міської ради 5 травня.

Коментарі

Вгору