Інвесторів для Черкас шукатиме брат експрезидента Грузії

13 грудня 2019, 10:01

фото - Вичерпно

Питання пошуку інвестицій для перетворення Черкас у туристичну мекку та розвитку міської інфраструктури вирішуватиме рідний брат Міхеіла Саакашвілі – Давид. Про це на пресконференції журналістам повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

- Я підписав розпорядження про призначення Саакашвілі Давида Ніколозовича радником міського голови на громадських засадах з питань інвестицій та розвитку, з чим я його і вітаю, - сказав Бондаренко і вручив новопризначеному раднику посвідчення. Він же додав, що ніскільки не сумнівається, що обраний ним радник впорається з завданням, бо «У Грузії у них все вийшло».

- Для мене велика честь бути у цьому красивому місті. Черкаси нагадують мені Батумі, коли ми тільки почали розвивати це місто. Ви знаєте, яке зараз це розвинене місто. Та найбільше мені сподобались люди, які тут живуть, - пояснив Саакашівлі, чому обрав Черкаси, і одразу перейшов до справи. - … Більше про себе розповім іншим разом, а зараз буду говорити про інвестиції, яких потрібно залучити більше у цей регіон, це місто. Адже більше інвестицій – означає більше робочих місць, будівництва, нових об’єктів.

Під час спілкування з журналістами Анатолій Бондаренко похвалився,  що у планах співпраці з Давидом Саакашвілі побудова у Черкасах такої ж красивої набережної, як у Батумі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору