Інтернет і телефонія для бізнесу на старті: скільки це буде коштувати?

05 червня 2020, 10:30

При організації бізнесу доводиться вирішувати багато завдань: наймати співробітників, обладнати офіси або інші робочі приміщення, шукати партнерів і т.д. Оскільки поняття «бізнес» об'єднує сотні різних видів діяльності, ці завдання теж сильно розрізняються. Але є речі, які залишаються загальними, хоч і припускають різний підхід. Сюди віднесемо забезпечення якісного зв'язку, що найчастіше передбачає наявність інтернету з хорошою швидкістю і телефонії. На сайті Датагруп знайдуться пропозиції для всіх бізнес-завдань – клієнтам залишається тільки вибрати рішення.

Варіанти послуг для бізнесу

Ось пропозиції, необхідні представникам різних напрямків:

  • Інтернет. Він потрібен практично всім - і тим, хто веде власні сайти або сторінки в соціальних мережах, і тим, хто користується будь-якими хмарними рішеннями. Абонентам "Датагруп" пропонується фіксований і супутниковий Інтернет на основі всіх популярних технологій. Супутникове підключення ніяк не обмежене територіально.
  • Телефонія. У цій категорії є як звична аналогова Телефонія, так і безліч більш сучасних рішень: SIP-Телефонія, SIP-Trunk, окремі послуги на зразок номерів 0-800 або 0-900 і т.д.
  • Хмарні рішення. Захист від ДДОС-атак, MICROSOFT OFFICE 365, відеоспостереження — це лише кілька з доступних прикладів.
  • Колл-центр на аутсорсі. Компанія "Датагруп" повністю бере на себе всю роботу по створенню такого центру. Клієнту не потрібно шукати й навчати менеджерів, створювати робочі місця, постійно контролювати процес — все буде зроблено за нього і на найвищому рівні.
  • IT-інфраструктура. Якщо в мережі потрібно вирішувати багато завдань, то розробку, побудову та супровід IT-інфраструктури довіряють професіоналам.

На сайті зручно ознайомитися з усіма пропозиціями для бізнесу. У всіх перерахованих пунктах багато варіантів рішення для схожих запитів – все залежить від конкретної справи та потреб клієнтів.

Підключення всього необхідного для бізнесу: вартість і економія

Назвати ціни на всі послуги, не знаючи особливостей бізнесу, неможливо. Для початку фахівець компанії вислуховує всі побажання клієнта, потім підбирає для нього відповідний пакет рішень (в тому числі з урахуванням фінансового питання) і робить розрахунок. Саме персональний підхід забезпечує вигоду для кожного, хто хоче забезпечити оптимальні умови для розвитку свого бізнесу.

*партнерський матеріал

Коментарі

Вгору