Інклюзивно-ресурсні центри Черкащини обладнають автомобілями

30 грудня 2019, 09:32

Сім інклюзивно-ресурсних центрів Черкащини отримали спеціальний автотранспорт для сімей, які виховують дітей з особливим освітніми потребами, - повідомляють в Черкаській ОДА.

Авто обладнані необхідними технологіями та інструментами для надання додаткових психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг таким діткам.

Спеціальний транспорт придбали цьогоріч в грудні за рахунок субвенції з державного бюджету на загальну суму 8,7 млн грн на умовах співфінансування. Власниками авто стали інклюзивно-ресурсні центри Черкас, Канева, Городищенського, Маньківського, Монастирищенського, Тальнівського районів та Кам’янської ОТГ.

Довідково: обласна мережа нараховує 27 інклюзивно-ресурсних центрів, роботу яких забезпечує 121 фахівець. Загалом упродовж 2019 року в інклюзивно-ресурсних центрах області обстежили 4 272 дитини з ООП. Найбільшу кількість дітей обстежено фахівцями ІРЦ Черкаської міської ради (957), Канівської міської ради (928), Смілянської міської ради (587), Уманської міської ради (404), Монастирищенської районної ради (107).

Коментарі

1 сказав:

как это обладнают????

Вгору