Інклюзивно-ресурсні центри Черкащини обладнають автомобілями

30 грудня 2019, 09:32

Сім інклюзивно-ресурсних центрів Черкащини отримали спеціальний автотранспорт для сімей, які виховують дітей з особливим освітніми потребами, - повідомляють в Черкаській ОДА.

Авто обладнані необхідними технологіями та інструментами для надання додаткових психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг таким діткам.

Спеціальний транспорт придбали цьогоріч в грудні за рахунок субвенції з державного бюджету на загальну суму 8,7 млн грн на умовах співфінансування. Власниками авто стали інклюзивно-ресурсні центри Черкас, Канева, Городищенського, Маньківського, Монастирищенського, Тальнівського районів та Кам’янської ОТГ.

Довідково: обласна мережа нараховує 27 інклюзивно-ресурсних центрів, роботу яких забезпечує 121 фахівець. Загалом упродовж 2019 року в інклюзивно-ресурсних центрах області обстежили 4 272 дитини з ООП. Найбільшу кількість дітей обстежено фахівцями ІРЦ Черкаської міської ради (957), Канівської міської ради (928), Смілянської міської ради (587), Уманської міської ради (404), Монастирищенської районної ради (107).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору