“Черкаські Мавпи” вчили дівчат грати в баскетбол

30 грудня 2019, 11:02

Напередодні новорічних свят "Черкаські Мавпи" вирішили зробити подарунок для вихованців клубу. Гравці Суперліги Джейлін Ейрінгтон та Олександр Бєліков провели майстер-клас для команд двох дівчат "Венето-Черкаси", - пише офіційний сайт БК «Черкаські Мавпи».

Підопічних Олени Фатнєвої та Наталії Євтушевської тренували справжні професіонали - гравці "Черкаських Мавп" Джейлін Ейрінгтон та Олександр Бєліков. Практично півтори години баскетболісти навчали дівчат різноманітним тонкощам цього виду спорту. Хоча дівчата й самі знають чимало, адже команда 2007-го року народження стала чемпіоном України, а 2006-го виборола бронзу!

- Чудово провели час. Приємно прийти та попрацювати із дітьми, показати їм щось нове, надихнути, - говорить гравець "Черкаських Мавп" Олександр Бєліков. - Я здивувався, що у клубі є команди дівчат, які попри свій юний вік, дуже добре грають, і вже багато що вміють. Ми намагалися їм порадити деякі моменти, пограли і зарядилися позитивом.

Тренування мало насичену програму. Джейлін та Олександр займалися з двома групами дівчат, навчали їх правильним рухам під кільцем, проходам, демонстрували, як краще знайти момент для кидка. Також баскетболісти встигли пограти з дівчатами в баскетбол, позмагалися у точності кидків із середньої дистанції та триочкових кидків.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору