Інформація про замінування 17 об’єктів у Черкасах не підтвердилася

18 травня 2019, 11:02

Фото: Про все

Поліція завершила перевірку всіх об’єктів, зазначених у повідомленні про «замінування» в Черкасах. Вибухових пристроїв не знайдено.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи, кінологічна служба, вибухотехніки. У ході ретельного обстеження об’єктів та прилеглої території, жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили.

Відкрито кримінальне провадження за статтею 258 Кримінального кодексу України.

За інформацією із прес-служби ГУНП у Черкаській області.

Нагадаємо, як стало відомо "Про все" із власних джерел, на електронну адресу обласного управління Нацполіції з електронної адреси «Lekarstvo444@protonmail.co» надійшов лист із повідомленням наступного змісту: «Важно Взрывы в Черкассах Торговых центрах города Черкассы произойдут взрывы: ТЦ «Кооператор», «Гранд на мытнице», базе «Еврострой», ТЦ «Грандмаркет», «Крещатик Сити», «Днипро Плаза», «Грин Сити», «Любава», «Плазма», «Депо Центр», «Дом Торговли», «Транзит», «Аладин». В нескольких роддомах города Черкассы произойдут взрывы… Пока не будут выполнены наши требования. Это послание для всех шутов СБУ и МВД Украины крышующим предаталей и сектантов, всех силовых структур!!! Страшный кровавый сюрприз по сравнению з которым взрыв Чернобыля ничто, ждёт города Украины!!!... Если нам не будет заплачено 7 мил евро на биткоин счета… Если это не произойдёт, следующая неделя войдёт в кровавую историю!!!» (текст подано мовою оригіналу).

Читайте також:“Породіль евакуюють із черкаських пологових будинків”, – заступниця міського голови

Коментарі

Вгору