Іляшенко претендує на посаду губернатора, – ЗМІ

12 вересня 2016, 22:57

819073

Заступник директора департаменту організаційного забезпечення ЧМР Віталій Іляшенко – в числі тих, кого допущено до конкурсу на зайняття вакантної посади голови Миколаївської облдержадміністрації, пише vikka.ua.

Всього в конкурсі бере участь 31 кандидат. Список претендентів оприлюднило видання Преступности.НЕТ. Серед них є і четверо кандидатів, пов'язаних з Черкащиною.

Найвідомішим черкащанином серед кандидатів є Віталій Іляшенко – колишній народний депутат від партії "УДАР", засновник ВМГО "Європейська молодь України". Свого часу він замінив у парламенті Віталія Кличка, який став мером Києва.

На початку 2016 року він став одним із радників міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. А вже згодом, у квітні змінив посаду на заступника директора департаменту організаційного забезпечення – начальника управління з питань державної реєстрації Черкаської міської ради.

Другий кандидат – Володимир Муха – теж балотувався до Верховної Ради.  Він народився 9 серпня 1966 року в селищі Маньківка, а наразі проживає на Київщині. У період 2006-2007 років значився на посаді заступника Міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (поновлювався на посаді за рішенням суду).

У 2012 році обіймав посаду начальника територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Чернігівській області. У тому ж році балотувався до Верховної Ради України по мажоритарному округу № 210 (був членом Партії регіонів і висувався на вибори саме цією партією).

Про ще двох людей, пов'язаних з Черкащиною, майже нічого невідомо. Зокрема це Алла Лобода, яка була головою Черкаської обласної організації Української селянської демократичної партії. Також особа з такими ПІБ подавала документи на участь в конкурсі на вакантну посаду начальника одного з відділів Національного антикорупційного бюро України.

Ще один кандидат – Андрій Злобін – також брав участь у конкурсі на посаду головного спеціаліста в НАБУ. А з Черкащиною його пов'язує те, що той значиться засновником і директором черкаського підприємства – ТОВ "Солар-еко".

947380

Поділитись

Коментарі

Вгору