“Ілюзія “свободи слова” дуже загрозлива для суспільства”, – Тимошенко

28 січня 2019, 16:06

Влада встановила безумовну монополію на тотальний контроль інформаційного простору, адже правда – небезпечна для її представників, і вони це добре розуміють.

Про це заявила Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook. Вона зазначила, що не може забути історію з побиттям журналістів. За словами Юлії Тимошенко, інформаційний ринок країни перетворено на фабрику тотальних маніпуляцій громадською думкою.

- ЗМІ мусять бути лояльними особисто до влади, щоб не мати проблем зі своєю діяльністю. Телевізійні канали і частоти на мовлення роздаються друзям та партнерам представників влади, самі вони беруть участь в узурпації інформаційного простору через афільованих осіб, – сказала вона.

Будь-яка спроба вийти за межі лояльності до влади закінчується погрозами, репресіями, закриттям програм і проектів, цькуванням, переслідуваннями, наголосила Тимошенко.

- Тому Шустеру, наприклад, з його програмою місця в Україні не знайшлося. Тому саме від провладної фракції маємо кілька законопроектів з ініціативою кримінального переслідування за свободу слова. Тому в журналістів прослуховують телефони через абсурднні судові рішення, – сказала політик.

Така ілюзія "свободи слова" дуже загрозлива для суспільства, яке обурене владою, зауважила лідер "Батьківщини".

- Воно гадає, що має незалежну достовірну інформацію, а насправді бачить все у викривленій і спотвореній формі. У тій формі, що влаштовує владу. Так само загрозливий для країни весь устрій нинішньої влади, яка навчилася камуфлювати бездарність та корумпованість патріотичним пафосом і словоблуддям, – підсумувала вона.

На переконання Тимошенко, цю систему великої омани країни необхідно демонтувати.

Вгору