Ігри, інтерактиви та вечірка: у черкаському виші відбудеться посвята студентів

12 вересня 2018, 22:04

Ігри, інтерактиви та вечірка: у черкаському виші відбудеться посвята студентів

Першокурсників Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошують відвідати міську вечірку-посвяту "StudCheParty", приурочену до Дня міста. Захід відбудеться у четвер, 13 вересня, о 17:00 на пляжі «Пушкінський». Про це розповіли організатори свята та представники департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради, пише "Нова Доба".

Як зазначає директор Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов, торік вже організовували подібний захід, під час якого посвятили першокурсників у студенти. Свято зібрало понад тисячу гостей.

— Мета заходу — об’єднати всю студентську молодь у межах одного захоплюючого й актуального проекту, який організовують безпосередньо молоді люди. Запрошуємо всіх студентів, музикантів та ді-джеїв, партнерів і решту молодіжних громадських організацій, які готові з нами співпрацювати, — зазначив Сергій Воронов.

У межах святкування передбачено:

- о 17:00 - спортивні ігри та інтерактиви;

- о 18:00 - варитимуть кашу;

- о 19:00 — офіційна частина, після якої відкриють вечірку з музикою;

- о 22:00 розпочнеться посвята першокурсників.

Окрім розважальної програми на заході проведуть різноманітні квести, профорієнтаційні лекторії тощо. Увечері на гостей чекає величезне багаття із піснями під гітару.

Захід безалкогольний. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору