Ігри, інтерактиви та вечірка: у черкаському виші відбудеться посвята студентів

12 вересня 2018, 22:04

Ігри, інтерактиви та вечірка: у черкаському виші відбудеться посвята студентів

Першокурсників Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошують відвідати міську вечірку-посвяту "StudCheParty", приурочену до Дня міста. Захід відбудеться у четвер, 13 вересня, о 17:00 на пляжі «Пушкінський». Про це розповіли організатори свята та представники департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради, пише "Нова Доба".

Як зазначає директор Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов, торік вже організовували подібний захід, під час якого посвятили першокурсників у студенти. Свято зібрало понад тисячу гостей.

— Мета заходу — об’єднати всю студентську молодь у межах одного захоплюючого й актуального проекту, який організовують безпосередньо молоді люди. Запрошуємо всіх студентів, музикантів та ді-джеїв, партнерів і решту молодіжних громадських організацій, які готові з нами співпрацювати, — зазначив Сергій Воронов.

У межах святкування передбачено:

- о 17:00 - спортивні ігри та інтерактиви;

- о 18:00 - варитимуть кашу;

- о 19:00 — офіційна частина, після якої відкриють вечірку з музикою;

- о 22:00 розпочнеться посвята першокурсників.

Окрім розважальної програми на заході проведуть різноманітні квести, профорієнтаційні лекторії тощо. Увечері на гостей чекає величезне багаття із піснями під гітару.

Захід безалкогольний. 

Вгору