“Якщо не ти, то хто?” – Ігор Шевченко розповів, чому саме він очолив Черкащину

15 серпня 2019, 11:40

Спілкуючись із журналістами, новопризначений голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко розповів, що під час його зустрічі з президентом Зеленським йому було соромно за наших людей, за те, шо відбувається в області і за нерадивих чиновників.

Також він наголосив, що, на його думку, громадськості не дуже цікаво знати подробиці з його минулого. А от в області роботи вистачає, і він готовий її робити.

При цьому новий очільник все ж наполягає на тому, щоб стара команда таки допрацювала над уже початими проектами.

- Чому саме я? Це треба питати в нього, - прокоментував він рішення Зеленського. "Кто? Кто если не ты?" - так, за його словами, президент звернувся до нього, призначаючи на посаду.

Ігор Шевченко також розповів, що не є членом партії "Слуга народу". Пояснює це тим, що на його посаді краще бути позапартійним.

При цьому визнав, що є членом команди президента.

"За певних обставин я хотів би бути в цій партії", - зазначив Шевченко. Також він додав, що вже мав дві зустрічі з новообраними черкаськими нардепами.

Розповідаючи про найближчі плани на посаді голови Черкаської ОДА, Ігор Шевченко розповів, що нинішня команда, яка працює в адміністрації, його не влаштовує.

Зокрема, не вистачає фахових заступників. Однак при цьому він наголосив, що дасть їм певний час, щоб допрацювати і прозвітувати про те, чому кошти виділялися, а робота не виконувалася.

- Прошу дати мені час, - звернувся новий очільник області до журналістів. Крім того, він наголосив, що розпочаті заміни голів районних адміністрацій будуть продовжуватися і надалі, і претенденти на керівні посади нібито проходитимуть серйозну перевірку. - Загалом, апарат мені дістався хороший, прийняли мене добре. Мені комфортно Але є ще багато невирішених питань, - додав він.

Також за словами голови Черкаської ОДА кадрова комісія Офісу президента не погодила жодного із чотирьох заступників, яких він просив призначити.

– Нових кандидатур у мене поки немає, - повідомив він.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова Черкаської ОДА розповів про бізнес та нерухомість в Росії

 

Коментарі

Вгору