Гвоздя в обласному управлінні ДСНС тимчасово замінив Озеран

09 червня 2015, 09:28

846780

Замість відстороненого начальника Управління ДСНС у Черкаській області Віктора Гвоздя сьогодні Управлінням керує виконуючий обов’язки начальника Сергій Озеран. Саме він в якості керівника структури і доповідав на сьогоднішній селекторній нараді в облдержадміністрації про стан підготовки водних об’єктів області до літнього сезону, пише "Прочерк".

"Я веду обов’язки керівника, веду всі накази. Також займаюся питанням переселенців. Вище керівництво прогнозує на цьому чи на наступному тижні вирішити питання з обласним керівництвом", – зазначив у коментарі виданню Сергій Озеран.

Чи очолить Озеран Управління вже в статусі начальника – поки невідомо. За його словами, все вирішує центральне керівництво.

Нагадаємо, після того як кілька місяців тому на засіданні Кабінету міністрів України був заарештований голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський та його перший заступник Василь Стоєцький, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відсторонив голів управлінь ДСНС в усіх регіонах.

Поділитись

Коментарі

Вгору