Хуліган може зачепитись за бордюр, впасти… – депутат розповів, що буде із вандалами, які пошкодили пам’ятний знак

06 вересня 2016, 15:54
Фото: Про все

Фото: Про все

У Черкасах невідомі вдруге  пошкодили нещодавно облаштований патріотичними організаціями пам’ятний знак учасникам національно-визвольних змагань ХХ ст. Степану Бандері та Роману Шухевичу.

Ще після першого випадку пошкодження, активісти почали здійснювати охорону знаку. Проте, кажуть,  вона не була регулярною, оскільки для постійної охорони потрібні значні людські ресурси.

- Вочевидь, зловмисники здійснюють спостереження за пам’ятником та вичікують моменту, коли наших активістів не виявиться поруч. Нам вдалося лише одного разу запобігти спробі пошкодження, - зазначив у коментарі "Про все" один з ініціаторів встановлення пам’ятного знаку депутат міської ради Ярослав Нищик. - Дивною є поведінка співробітників поліції, які більш ніж за два роки з часу першого пошкодження знаку Небесній сотні, багатьох інших випадків вандалізму стосовно символів Революції Гідності, героїв українсько-російської війни не змогли переглянути записи камер спостереження і співставити особи громадян, що на них з’являються. Плекають потенційне керівництво Черкаської народної республіки? Чи чекають, поки ці істоти потраплять в наші руки,

Фото: Ярослав Нищик/Facebook

Фото: Ярослав Нищик/Facebook

Разом із тим він зазначив, що активісти й надалі здійснюватимуть охорону знаку і, якщо зловмисники потраплять до них, їх буде передано правоохоронним органам для відповідного реагування.

- Але ж треба розуміти, що під час затримання хуліган може почати тікати, зачепитись за бордюр, впасти... - зауважив депутат.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору