Губернатор розповів, з якими проблемами до нього прийшли жителі Черкащини

12 червня 2014, 12:00

 

Черговий особистий прийом громадян провів учора голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко. Загалом під час зустрічі з жителями різних районів області він розглянув більше десятка звернень. Серед основних питань, що цього разу потрапити в поле зору обласного очільника, – земельні, кадрові, житлові й охорони здоров’я.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Зокрема, Юрій Соломка з Чорнобаївського району звернувся до очільника області з проханням створити робочу групу й розібратися у дотриманні законності під час розпаювання майна спілки колективних власників «Міжгір’я». Житель села Тіньки, що на Чигиринщині, говорив із керівником області про кадрові призначення в їхньому районі. Скаржилися присутні на прийомі чигиринці й на стан тамтешніх доріг.

Укотре хочуть бути почутими пацієнти приватного діалізного центру «Фрезеніусу»: на особистому прийомі вони просили про створення обласної програми для їхнього лікування у цьому закладі. На що Юрій Олегович відповів, що таку програму слід приймати на державну рівні й запевнив, що обласна влада докладе всіх можливих зусиль для фінансування процедури діалізу в цій клініці в нинішньому році.

Учасник Великої Вітчизняної війни Василь Сирота просив голову ОДА допомогти з тим, аби привели до ладу привокзальну площу в Черкасах. А жителька села Думанці Черкаського району просила голову адміністрації прискорити заплановану ще в 2009-ому році здачу в експлуатацію будинку на вулиці Смілянській, 2/1.

Окрім того, черкасці просили очільника області допомоги із працевлаштуванням та отриманням землі й житла.

Юрій Ткаченко запевнив, що всі проблемні питання, з якими прийшли черкащани, під його особистим контролем, вони будуть вивчені й вирішені. Відтак, за результатами зустрічей він дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації.

Нагадаємо, що прийомні дні громадян головою Черкаської облдержадміністрації проходять у ІІ-ий вівторок з 10.00 до 13.00 та ІV-ий понеділок кожного місця з 17.00 до 20.00.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору