Губернатор просив “Бондюель” повернутись на Черкащину

27 червня 2014, 10:11

Плодово-ягодные сажанци на http://jagidnaplaneta.com.ua/.

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко вчора зустрівся з представниками французької компанії "Бондюель". Очільник області просив іноземних інвесторів новернутись на Черкащину, розповідаючи про інвестиційну привабливість регіону".

Про це Юрій Ткаченко повідомив у Facebook.

"У першу чергу маю на увазі французьку компанію "Bonduelle". У них були грандіозні плани розгортання виробництва на Черкащині, але тодішня влада спочатку "по-хорошому" спробувала залізти в кишеню до французів, а коли не вийшло - то й дві кримінальні справи порушила на рівному місці.

Сьогодні з представниками компанії проведено переговори. Чудово поспілкувалися з паном Жоремі Бутью. Чекаємо на відновлення реалізації проекту "Bonduelle" на Черкащині. Для цього є все: безпека для ведення бізнесу в області, демократичність відношення до інвесторів, сировинна база, робоча сила, сприяння влади.

Прихід інвесторів очікуємо в комплексі з реалізацією інших економічних проектів, зокрема запуску торгово-вантажного терміналу Черкаського аеропорту та будівництва автобану Київ-Дніпропетровськ через Черкаси. Ці проекти часто називали фантастичними - вони й справді могли зашитися лише мріями у разі, якби Україна продовжувала відлякувати інвесторів. Сподіваюся, у нас є всі шанси відновити інвестиційну привабливість держави у цілому і Черкащини зокрема - особливо у світлі довгожданного зближення України та Євросоюзу".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору