Губернатор не спілкується з “Беркутом”, який “зачищає” місто

28 січня 2014, 18:00

Губернатор Черкаської області Сергій Тулуб не розбирався, який "Беркут" допомагає правоохоронцям забезпечувати громадський порядок у місті: "луганський, донецький чи ще якийсь". Він зазначив, що для нього це не має значення, головне, що спецназівці виконують свою роботу.

- Який "Беркут" на них не написано... луганський чи донецький, чи ще якийсь. Ці люди є працівниками правоохоронних органів, вони у формі. Там що розберешся? Чи ви думаєте я з ними спілкуюся?! Ті, хто там був, забезпечували громадський порядок. На відзнятих відео можна побачити, що допоки активісти не почали трощити адмінбудівлю, то ніякого "Беркуту" там не було, - повідомив Сергій Тулуб.

На запитання, яка кількість спецпризначенців наразі працює в Черкасах, очільник області відповів про необхідність переадресування цього запитання керівнику УМВС в області.

- Для цього є управління УМВС в області. Це люди, які на службі. А звідки вони, чи у відрядженні, чи працюють тут, це потрібно запитувати у керівника, - наголосив губернатор.

Поділитись

Коментарі

РЫГНЯ ДОСТАЛА! сказав:

ТЫ КРИСА БРЕХЛИВАЯ ! БУДЕШЬ СИДЕТЬ ДОЛГО И НУДНО ! ПОТЕРПИ ТУЛУП – НАРОД ИЗ ТЕБЯ ПАМПЕРС СДЕЛАЕТ ЗА ТВОИ ПРЕСТУПЛЕНИЯ!

Александр сказав:

Ну и врёт. Они все в ПР говорят одно, а делают совсем наоборот. Едь в Испанию, доживай там на пенсии, наворовал достаточно…

Вгору