Булатецький ховався від “Беркуту” у сміттєвому баку і тепер погрожує Тулубу з “Фейсбука”

28 січня 2014, 18:55

 

Опозиціонер Микола Булатецький, який вчора був невідомо де і навіть не з'явився на створення Черкаської міської Народної ради, сьогодні активно дописує у "Фейсбуці". Через соціальну мережу опозиціонер повідомляє, що  в нього вже четверту добу заблокований телефон і через це він не може зателефонувати голові Черкаської облдержадмінстрації Сергію Тулубу, аби розповісти, як через губернатора йому довелося сидіти у сміттєвому баку під СБУ.

Губернатора опозиціонер звинувачує у причетності до побиття протестувальників, зокрема, друзів Булатецького з Автомайдану, а також у ініціюванні кримінального провадження проти Максима Булатецького.

- Найняті ним бандити та беркутівці загнали мене, як останнього скота, в сміттєвий бак біля СБУ, де я пробув до ранку. Але не зважаючи ні на що, моя команда витягнула декілька автомайданівців з лап міліції та бандитів, - пише Булатецький.

Окрім того, Булатецький звинувачує Тулуба ще й ...у блокуванні його телефону. Така біда, за повідомленням опозиціонера, і в іншої активістки - депутата обласної ради Любові Майбороди.

- Четверту добу заблокований телефон. Як пояснили в компанії МТС, замовили блокування кількох місцевих активістів: мене, Любу Майбороду та декількох інших. Тулубе, розблокуй телефон, щоб я тобі подзвонив, - гнівно відписався у "Фейсбуці" Микола Булатецький.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору