Громадськості не сподобався кандидат на посаду в начальники Департаменту капітального будівництва

30 липня 2015, 13:45

73048780

24 червня члени громадської ради провели співбесіду з кандидатом в начальники Департаменту капітального будівництва Валентином Дяченком.

За результатами зустрічі до голови ОДА Юрія Ткаченка звернулися члени громадської ради.

"На співбесіді цей кандидат проявив себе як професіонал в будівельній сфері, показав розуміння роботи департаменту та всієї «бюрократії» будівництва. Водночас пан Дяченко не має чітких планів реформування чи оптимізації галузі, та навіть будь-яких змін у її роботі. Також він не запропонував жодних механізмів співпраці з громадськістю, навіть в конкретних запропонованих членами ради питаннях (контролю за витрачанням коштів на капітальні об’єкти, що відібрані до фінансування державним фондом регіонального розвитку).

За нинішній обставин, коли головне в державному управлінні, на нашу думку, - зміни неефективної системи, боротьба з корупцією, підвищення прозорості і посилення співпраці з громадянським суспільством, ми не можемо рекомендувати цю особу на дану посаду. Також пропонуємо доручити провести роботу з аналізу ефективності роботи Департаменту капітального будівництва та управління містобудування та архітектури та оптимізувати їхню чисельність та діяльність. Оскільки після співбесіди склалося враження, що означений департамент взагалі ні на що не впливає. А поки що для підвищення прозорості в питаннях будівництва пропонуємо на сайті Департаменту відображати не лише об’єкти, що запущені в експлуатацію, але і ти, що нині будуються і навіть ті, що стоять в планах фінансування.

І наостанок, нагадуємо, що як і раніше вважаємо найбільш правильним способом підбору кадрів – відкритий і прозорий кадровий конкурс", - інформують у Черкаському громадському люстраційному комітеті.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору