Громадські організації реєструють центри безоплатної вторинної правової допомоги

23 серпня 2016, 17:51

1381493

Зареєструвати громадську організацію, політичну партію, професійні та творчі спілки тощо відтепер можна через Черкаський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

На сьогодні працівники центру мають можливість реєструвати громадські формування. Процедура реєстрації ідентична як і через інші уповноважені органи. Надання місцевим центрам функції реєстрації громадських формувань — це ще одна можливість для громадян, щоб без черг та з максимальним комфортом для них, зареєструвати організацію.

- Наші працівники успішно пройшли навчання та отримали доступ до усіх необхідних для реєстрації сервісів. Попри те, що робота із громадськими формуваннями у місцевих центрах — це  пілотний проект. Ми сподіваємось, що він матиме популярність серед громадян і ця функція залишиться у нас на постійній основі, - коментує директор Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Станіслав Скіць.

Нагадаємо, що реєстрацію громадських формувань продовжують здійснювати управління юстиції та місцеві центри з надання адміністративних послуг.

Адреса Черкаського місцевого центру із надання безоплатної вторинної правової допомоги: вул. Гоголя, 221, м. Черкаси (перехрестя вул. Гоголя та вул. Святотроїцької (Кірова)

тел.: (0472) 32-46-76, єдиний телефонний номер системи Безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103,

електронна адреса: [email protected]

 

Поділитись

Коментарі

Вгору