Громадські організації Черкас звертаються до депутатів з проханням не перетворювати Долину троянд у плиточну оазу

20 серпня 2019, 13:50

Відкрите звернення до міської влади Черкас оприлюднила Коаліція громадських організацій «ОГО-Черкаси». У документі йдеться про Долину троянд, яку згідно з планами КП «Дирекція парків» мають реконструювати, зокрема, заклавши туди майже 9 тис. кв метрів тротуарної плитки, та витративши на це 10 млн. грн бюджетних коштів.

Громадські активісти переконані: це рішення ухвалили без урахування думки містян, відповідних досліджень ландшафтної зони та призведе до неефективного використання бюджетних коштів за наявності більш нагальних проблем міста. Днями відкрите звернення зареєстрували в Черкаській міській раді.

Нагадаємо, ще в червні небайдужі громадяни за допомогою електронної петиції звернулися до черкасців та депутатського корпусу з проханням не перетворювати Долину троянд в плиточну оазу. Петиція назбирала необхідну кількість голосів за рекордно короткий час. Натомість, замість громадських обговорень, чи хочуть бачити містяни цю паркову зону в плитці, чи, може, мають якесь інакше бачення її, отримали проект рішення про відмову в проведенні таких слухань. І, до речі, думка черкасців була проігнорованою в доволі неприпустимій формі.

- Сьогодні ми, доволі велика кількість дієвих громадських організацій та небайдужих черкасців, у черговий раз звертаємося до вас з тим же проханням - збережіть Долину троянд, проведіть громадські обговорення, а ті 10 мійльонів гривень спрямуйте на якийсь інший проект - лікарні, школи садочки, які потребують негайного ремонту, - зазначає співголова Коаліції «ОГО-Черкаси» Вікторія Феофілова. - Цю думку підтримує на сьогодні вже 18 ГО і їхня кількість зростає. Як і кількість черкасців, які поділяють нашу думку.

З повним текстом звернення можна ознайомитися тут - https://cutt.ly/Fwdj0rY

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У місті вирішили таки встановити багатостраждальну стелу “Я люблю Черкаси”

Коментарі

черкащанин сказав:

Та отдайте вы те 10 млн. на тролейбусы. Вы же принимали программу, в которой указано о закупке 7 новых тролейбусов каждый год. Почему НЕ ФИНАНСИРУЕТЕ ?
В долине роз и так комфортно передвигаться по тем дорожкам. Используйте НАШ бюджет с умом. Уважаемые чиновники, бюджет не Ваш, а НАШ. Вы просто временные менеджеры, которые управляют городом, прислушивайтесь к мнению жителей.

Олександр сказав:

запитання до ГО: а чи опитано інвалідів-візочників, мам із колясками? просто цікаво, чи їм нині комфортно в Долині троянд

Вгору