Громади висадять кілька тисяч саджанців від МХП

09 листопада 2021, 08:45

Близько 16 400 саджанців дерев буде висаджено в селах та малих містах України до кінця листопада. Таку ініціативу реалізовано в межах проєкту «Зелена планета з МХП» від  Фонду «МХП - Громаді». Ініціативні групи у 14 областях України отримують саджанці 7 видів дерев, серед яких: липа, ялина, туя, ялівець, яблуня, черешня, горіх. Проєкт передбачає озеленення територій для поліпшення стану довкілля. Дерева планується висаджувати для створення алей, парків чи скверів і облаштування  у подальшому цих просторів для відпочинку місцевих жителів. Громади отримують саджанці безкоштовно в межах корпоративної соціальної відповідальності компанії МХП за результатами попередньої реєстрації.

Нагадаємо, проєкт відбувається вже другий рік поспіль. Торік було висаджено близько 17 000 дерев у 450 населених пунктах по всій Україні.   

Як зауважує директор Фонду «МХП - Громаді» Тетяна Волочай, цей проєкт об’єднує можливості бізнесу та волонтерські ініціативи жителів сіл та малих міст України заради важливої для всіх справи, що стосується формування екологічної свідомості.

- «Зелена планета з МХП» - це не єдина екологічна ініціатива, реалізована нашим Фондом «МХП - Громаді». Цінність її не лише в тому, що люди можуть озеленити свої території, це також практика організуватися заради спільної справи. Це дає розуміння людям важливості спільного вирішення проєктів, справ чи задач і подальшої активності у подібних ініціативах, - наголошує Тетяна Волочай.

Екологія та енергоефективність – один із основних напрямів, у якому працює Фонд сталого розвитку «МХП - Громаді». Торік на реалізацію екологічних ініціатив було спрямовано близько 4 700 000 грн. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору