Городищанина засудили до 6 років ув’язнення за збут психотропної речовини

05 серпня 2016, 15:45

суд-424x240

Смілянською місцевою прокуратурою принципово та в повному обсязі підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні, розпочатому за фактом злочину у сфері обігу наркотичних засобів, вчиненого повторно жителем Городищенського району, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Як встановлено слідством та доведено в суді, раніше судимий, 31- річний житель Городищенського району, придбав з метою подальшого збуту, незаконно зберігав та систематично збував наркозалежним жителям Городищенського району психотропну речовину - амфетамін.

З огляду на доводи прокурора, враховуючи характеризуючі дані зловмисника та той факт, що чоловік неодноразово раніше притягувався до кримінальної відповідальності, проте на шлях виправлення не став і продовжив злочинну діяльність,  вироком Городищенського районного суду його засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією ½ частини майна, яке є власністю засудженого.

На цей час вирок суду не вступив в законну силу.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору