“Hoover” рекомендує: п’ять незвичних способів використання пилососа

28 грудня 2018, 16:46

"Hoover" рекомендує: п'ять незвичних способів використання пилососа

Усі звикли, що пилосос – це пристрій, призначений для швидкого сухого та вологого прибирання у приміщеннях. Однак, компанія "Hoover" знає, що на цьому можливості девайса тільки розпочинаються – існує ціла купа оригінальних лайфхаків, здатних здивувати навіть найдосвідченіших власників пилососів.

Звичайно, приготувати їжу чи транспортувати багаж за допомогою пилососа навряд чи вийде, а от позбавитися від неприємних запахів чи повернути до життя килим, який виглядає «профнепридатним» – легко.

Оригінальні методики експлуатації пилососа

Доступні для замовленя в мережі moyo.ua пилососи Hoover з легкістю впораються з такими незвичайними завданнями:

  • Вакуумне пакування. Хочете зекономити місце у дорожній сумці? Чому б не спробувати компактно скласти речі за допомогою пилососа? Для цього знадобляться спеціальні зіп-мішки з отвором для «витягування» повітря або ж звичайні пакети для сміття. Процес герметизації проходить дуже швидко і легко, тому у такий спосіб можна пакувати речі у великих кількостях – наприклад, під час переїзду.
  • Свіжість подушок та матраців. Випрати велику подушку або матрац самостійно не так вже й легко, адже об’єм бака пральної машини зазвичай є недостатнім для таких громіздких речей. Немає можливості звернутися у хімчистку? Спробуйте озброїтися звичайною харчовою содою та пилососом – цього скромного набору вистачить, щоб позбутися бруду та бактерій. Алгоритм дій надзвичайно простий: слід посипати тонким шаром соди забруднене місце, зачекати кілька хвилин та ретельно пропилососити текстильну поверхню.
  • Чистка фільтрів пральної машини. Для того, щоб позбутися бруду на поверхні фільтруючого елемента, його необхідно почистити твердою щіткою, а потім пропилососити на середній потужності, щоб утилізувати ворсинки, пил та мікрочастинки побутового сміття.
  • Боротьба з нерівностями на поверхні килима. Іноді перестановка меблів у будинку «тішить» неприємними сюрпризами – на поверхні килимів виявляються неестетичні вм’ятини від ніжок столів чи комодів. Для того, щоб повернути килиму привабливий вигляд, достатньо прикласти до зіпсованих ділянок кілька кубиків льоду, дочекатися, коли він розтане та пропилососити, щоб ворсинки прийняли нормальне положення.
  • Пошук дрібних предметів. Для того, щоб знайти ювелірну прикрасу, флешку, невидимку чи монету, що впала на підлогу і зникла з поля зору також можна за допомогою пилососа. Достатньо замість насадки надягти на трубу носову хустинку або тонку шкарпетку, надійно зафіксувати її за допомогою канцелярської резинки та пропилососити «місце злочину».

Любителі експериментів можуть знайти й більш екстремальні методики використання пилососів у домашніх умовах. Однак, Hoover не рекомендує повторювати ті лайфхаки, які можуть зашкодити здоров’ю чи безпеці в цілому.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору