Головний освітянин Черкас не хоче переводити усі школи на “дистанційку”

12 жовтня 2020, 10:16

фото тематичне

Станом на вечір неділі Черкасах у 12 школах міста відправлені на дистанційну форму навчання 52 класи, серед яких 8 частково (пів класу на навчанні онлайн, пів класу оффлайн). Про це інформує директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов.

Також після 12 жовтня навчання відновлює ще 6 класів з вищезгаданого переліку. З 13-14 жовтня ще 6 класів. За словами Сергія Воронова, єдиному закладу, якому він особисто рекомендував піти на дистанційну форму навчання в повному складі - колегіум "Берегиня", оскільки там в пятницю підтвердилось ще кілька випадків на захворювання, а в понеділок свої результати дізнаються ще кілька працівників та вже зараз є різка тенденція до зростання захворювань.

- В цілому ситуація наразі є повністю контрольованою та безпечною. Варто зазначити, що в школах "помаранчевої" зони викладачі повинні носити захисний екран для обличчі. Наскільки мене поінформували підпорядковані структури - екранами школи забезпечені, але якщо будуть виникати із цим проблеми - прошу звертатись особисто до мене для миттєвої реакції, - зазначив Воронов. - Сьогодні я порадився із Асоціацією керівників закладів загальної середньої освіти і ми випрацювали наступну чітку позицію - прагнемо продовжити навчання в штатному режимі, дотримуючись всих карантинних норм. Ми за навчання в школі. Водночас ми працюємо над тим, аби дати можливість для навчання і для тих дітей, батьки яких бояться відпускати їх до школи. Завжди має існувати альтернатива.

Зазначимо, що остаточне рішення про те, коли розпочнеться шкільний карантин буде за регіональною комісією техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору