Головний еколог Черкащини розповів, чому його цькують громадські організації

15 липня 2015, 14:01

IMG_4796-424x318

Начальник Держекоінспекції в Черкаській області Микола Клименко висловив власну версію того, чому проти нього повстали кілька громадських організацій.

- Мене звинуватили в тому, що я злочинець, що роздавав землі. Та людей, які звинувачують мене в цьому, я б не називав громадскістю. Скільки в цих організаціях зареєстровано людей? По троє-п'ятеро. Я хотів з ними поспілкуватися на професійному рівні, але вони професійно не підготовлені. Звинувачують мене в чомусь, навіть не знаючи суті запитання. Наприклад, мене звинуватили в тому, що в Черкаській області зменшилася кількість риби! Виникає запитання: звідки в них такі дані? Чим вони оперують? Такі питання досліджує Інститут рибного господарства України, - говорить головний еколог області.

Він має власну версію того, чому до нього нині така прискіплива увага:

- Ініціатором листа проти мене висупила громадська організація, засновниками якої є люди, які свого часу незаконно звели забудову на березі Дніпра. І 2010 року матеріали на них я передав у прокуратуру. А зараз вони хочуть прибрати мене з посади, щоб я знову не піднімав це питання, - висловлює свою думку Микола Клименко. - Але вони не розуміють, що справа не в мені. Бо людина, яка потім прийде на моє місце також буде запитувати: чому забудовується прибережна зона.

За його словами, більшість тих, хто залишив свій підпис проти нього, навіть не знайомі з ним.

Нагадаємо, громадські організації вимагають звільнення з посади начальника держеконіспекції у Черкаській області Микола Клименко, звинувачуючи очолювану ним інспекцію у численних порушеннях та в тому, що вона не виконує своїх функцій. Через це Клименко подав позов суду на громадських активістів. У відповідь активісти подали до суду на нього.

- Якби я знав, що неправий, то до суду не звертався б. А так я впевнений, що виграю, - переконаний Клименко.

Коментарі

Вгору