Головного освітянина Черкас відзначили нагородою Федерації бойових мистецтв (фото)

04 травня 2017, 20:30

Департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР долучився до проведення Чемпіонату України з різних видів бойових мистецтв ім. Віктора Синєбрюхова серед молодших юнаків, кадетів, юніорів та дорослих. Його провели у Черкасах 23 квітня у СК "Будівельник", інформує департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Так, департамент виділив кошти на виготовлення рекламних афіш. Днями президент Черкаської обласної федерації з різних видів бойових мистецтв ім. В. Синєбрюхова Аза Шульга вручила керівнику департаменту Ігорю Волошину подяку.

- Упродовж останніх років у Черкасах стрімко розвиваються напрямки бойових мистецтв, - наголосив Ігор Володимирович. - За останні три роки кількість секцій збільшилась на 30%. Нині у Черкасах працюють близько 25 спортивних секцій бойового спрямування, де займаються більше 100 вихованців у кожній.

Прикметно, що майже всі мікрорайони міста охоплені спортивними секціями даного напрямку, а це говорить про їхню популярність серед дітей.

- Надзвичайно важливо, що існують такі організації, які поширюють бойові мистецтва, розвивають фізичні здібності дітей та молоді, - говорить начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту Сергій Воронов. - Департамент освіти та гуманітарної політики завжди підтримуватиме та сприятиме розвитку змагань із цих видів спорту.

Вгору