Головного ДАІшника-хабарника Черкащини замінили на його друга, – працівники ДАІ написали колективний лист

01 квітня 2014, 20:35

На "Електронну книгу скарг України" написали працівники ДАІ Черкащини. Вони переконані, що зміна керівництва тільки на паперах, інформують "ВІККА-новини".

У листі йдеться про те, що після звільнення начальника УДАІ в області Андрія Іванченка його функції виконує О. Ткаченко. ДАІвці просять міністра внутрішніх справ Арсена Авакова звільнити Ткаченка із займаної посади.

"До цього часу Ткаченко О. О. обіймав посаду начальника сектору автотехнічної інспекції Черкаської області, на яку його призначив Іванченко А.О., вони працювали в одній команді та займалися корупцією та хабарництвом", – обґрунтовують у листі працівники ДАІ.

"Наприклад, перевезення небезпечного вантажу і нерегулярні перевезення пасажирів узгоджувалися з Ткаченком О.О.; за новий бланк свідоцтва про допуск транспортного засобу до перевезення безпечного вантажу потрібно було заплатити 500 гривень, за продовження – 200 гривень; за одне узгодження на нерегулярне перевезення потрібно було заплатити 30 гривень. За вказівкою Ткаченка О.О. усі працівники автотехнічної інспекції Черкаської області при здачі звіту за місяць повинні були привести особисто йому 500 гривень", – обурюються ДАІшники.

На їхню думку, "зважаючи на корупційні та хабарницькі діяння Ткаченка, взагалі не місце в органах внутрішніх справ".

Нагадаємо, на нещодавній прес-конференції новий очільник УМВС області Владислав Пустовар запевняв, що Ткаченко виконує обов'язки тимчасово, а новий очільник обласної державтоінспекції буде немісцевим.

Коментарі

Вгору