Голова обласної ради пропонує черкащанам обговорити долю «дачі Андрєєва»

11 березня 2014, 13:31

 

Об’єкт, що належить до спільної власності територіальних громад області, по вулиці Мендєлєєва, 4 не раз викликав жвавий інтерес до себе. Це – колишня дача першої особи області, збудована в перші роки її становлення. Це сама дача, будинок для обслуги, котельня і різні споруди.

Після розвалу Союзу РСР було прийнято рішення про передачу будівлі під санаторій для сколіозних дітей. Однак приміщення виявилися не пристосовані для цього і подальша їх експлуатацію та утримання об’єкта припинили.

Згодом було прийнято рішення для передачі дачі для потреб футбольного клубу, але і ця ідея виявилася неефективною. Тривалий час будинок і прилегла територія не використовувалася, стала занедбана.

Зрештою будівлю передали в оренду і його експлуатація здійснювалася завдяки ПП «Гостинний двір». Кілька років тому умови оренди було переглянуто і договір розірвано.

Згідно останнього рішення обласної ради, будівля разом з прилеглою територією перебуває на балансі готельного комплексу «Дніпро», який також є комунальною власністю Черкаської обласної ради.

Днями директор ГК «Дніпро» звернувся з листом на ім’я голови обласної ради, в якому пропонує вирішити долю цього об’єкта, що фактично не експлуатується, через відсутність коштів на утримання приходить в непридатність тощо.

Валентина Коваленко вирішила винести питання подальшої долі «дачі Андрєєва» для публічного обговорення. Слушні пропозиції буде узагальнено, а остаточне рішення приймуть депутати на сесії.

Прохання пропозиції надсилати на електронну адресу: cherkasy-oblrada@ukr.net або письмово не пізніше 23 березня 2014 року.

 За інформацією прес-служби Черкаської обласної ради

Коментарі

Вгору