Голова ДВК припускає, що міськвиборчком міг щось “намутити” з бюлетенями

03 червня 2014, 16:04

Голова ДВК на дільниці № 711034 Костянтин Стратилов вважає, що проблеми щодо якості бюлетенів на міських виборах надумані. А якщо хтось і "доклався" до них, то це – міськвиборчком, але аж ніяк не члени дільничних комісій.

Про це він заявив у Facebook, інформує vikka.ua.

"У мене на дільниці теж чіплялися до фарби та підсвічування бюлетенів, поки я їм в ультрафіолет гроші не поклав, які світилися так само як і бюлетені. А відсутність номеру дільниці може бути наслідком недопрацювання з боку комісії. Адже нас не попередили, що на місцевих бюлетенях треба проставляти номер дільниці. Я це помітив, і ми всі бюлетені пронумерували (хоча деякі члени ДВК пропонували ставити номер під час видачі бюлетеня, але я наполіг на тому, щоб всі пронумеровали одразу)", – зазначив Стратилов.

Також він додав, що бюлетені приходили вже запаковані, і члени ДВК вперше їх бачили, коли розпаковували для перерахунку.

"Тобто якщо "липові" бюлетені дійсно є, то причетна до них може бути лише міська ТВК. Дуже схоже на те, що міська ТВК (як запасний варіант) завчасно "намутила" з бюлетенями, щоб у разі перемоги "небажаних" людей спотворити результати виборів", – припустив голова однієї з дільничних комісій.

Поділитись

Коментарі

Вгору